Nefertum ondersteunt jou bij het loslaten en helen van fysieke, emotionele, mentale en spirituele klachten, trauma’s, blokkades en andere nare gebeurtenissen met behandelingen (Touch of Matrix), consulten en persoonlijke trajecten. Ik ga ervan uit dat je vanuit inzicht werkelijk kunt veranderen, dat alles reeds aanwezig is in jezelf om gelukkig te zijn. Ik help je graag de weg daar naar toe terug te vinden.
De behandelingen (Touch of Matrix) kunnen zowel zeer krachtig als subtiel worden genoemd, omdat er gewerkt wordt met energieën van de nieuwe tijd. Klachten verminderen en verdwijnen snel en alle onderliggende aspecten van de klacht worden meegenomen. Meestal zijn er 3 behandelingen nodig voor een optimaal resultaat. Waar nodig wordt gewerkt met aanvullende methoden en technieken.
Een consult is een krachtige combinatie van een energetische behandeling en het intuïtieve coachgesprek op een specifiek thema of klacht, waarbij je gerichte tools, inzichten en advies mee krijgt die nodig zijn voor herstel.
Soms is er wat meer nodig, dan is een behandeling alleen niet voldoende voor werkelijke verandering. Soms heb je al zoveel gedaan, maar lukt het je maar niet om verder te komen. Soms lukt het niet om halsstarrige patronen te doorbreken. Soms blijf je vastlopen in je werk of relaties of blijf je financiële problemen houden. Soms lukt het gewoon niet om daadwerkelijk stappen te zetten die nodig zijn voor verandering. Dan is er meer nodig. In dat geval kun je kiezen voor een persoonlijk traject, die aan de basis staat van elke verandering in jouw leven.
Begeleiding
Mijn hulp bestaat vooral uit een krachtige combinatie van energetische behandelingen met het intuïtieve coachgesprek, waarbij ik me intuïtief en vanuit helder weten afstem op wat jij nodig hebt. Ik ga er daarbij vanuit dat je alle antwoorden reeds bij je draagt. Tijdens de behandelingen zul je dat letterlijk aan den lijve ondervinden, omdat je lichaam direct reageert op aanraking, blokkades en hogere trillingen. Vanuit je diepe zelf, waar ik jou naar toe begeleid, vindt diepe heling plaats en dat zul je ook letterlijk zo ervaren. Die ervaring is bij een behandeling op afstand of Skype sessie net zo sterk.
Tijdens onze gesprekken zul je zelf precies aanvoelen wanneer een inzicht, antwoord of oplossing ook klopt voor jou. Want ook woorden helen. Waar nodig wordt gewerkt met aanvullende technieken en methodes en je leert jezelf steeds meer afstemmen op je eigen innerlijke wijsheid en je komt in een steeds hoger bewustzijn terecht. Dat zul je gaan terugzien in je leven. Tussendoor kun je ook voldoende ondersteuning verwachten, om je even weer verder te helpen of waar je zelf mee aan de slag kunt en je eigen proces kunt voortzetten. Dat maakt je onafhankelijk en stelt je in staat terug te grijpen naar mogelijkheden wanneer je tegen nieuwe uitdagingen aanloopt.
Specialiteit
Het is mijn specialiteit om patronen, thema’s en triggers te doorzien en de oorzaak van oude pijn op te lossen en te helen met behulp van een eigen ontwikkelde methode. Je leert aanvaarden en loslaten en keert terug naar je eigen kern – je Ware Ik – zodat jij weer kunt zijn wie je werkelijk bent. Vrij van lasten, trauma’s en andere ervaringen vanuit het verleden.
Deze methode wordt succesvol ingezet bij behandelingen en consulten op klachten en thema’s en bij persoonlijke trajecten, voor volwassenen en kinderen én in een aangepaste versie ook bij onverklaarbaar en/of onbegrepen gedrag van kinderen die spiegelen. De meeste mensen en kinderen met hun gevoeligheid voelen precies wat er tijdens een behandeling in hun lichaam gebeurt en voelen vaak ook dat de ‘ellende’ letterlijk hun lichaam verlaat, of dat nu een afspraak in mijn praktijk is, een behandeling op afstand of een Skype sessie.
‘Ik kon alles voelen wat je deed en ik voelde letterlijk dat ik weer terug kwam in mijn lichaam. Geweldig! ‘ (Wendy, met verdriet en pijn omdat haar zoon werd buitengesloten)
‘Ik vind het echt ongelofelijk wat jij met zo’n afstandsbehandeling aanvoelt, maar ook met wat ik zelf allemaal heb gevoeld. En het klopt helemaal. Ik ben er superblij mee. Dank je wel.’ (Denice – met thema schuld en schaamte)
Missie
Gedurende mijn leven heb ik een lange weg afgelegd en uiteindelijk gevonden wat echt helpt. Nu wil ik dat jou ook graag aanreiken, opdat jouw weg wat makkelijker mag worden en jij op jouw beurt het ook mag gaan verspreiden. Zo werk ik graag mee aan een fijnere wereld. Dat is mijn doel.
Ben je nieuwsgierig geworden? Lees dan hier meer over de verschillende en bijzondere behandelmogelijkheden en consulten of klik hier als je een vraag hebt of een afspraak wilt maken.


Eén reactie
Beantwoord →