Nefertum

"Zijn wie je werkelijk bent"

HEEL JE KIND WEEK 4 – chakra’s in balans brengen

Via de chakra’s staat ons fysieke lichaam in contact met de buitenwereld en het energetisch lichaam. Alles wat er binnenkomt en disbalans veroorzaakt in het lichaam, komt binnen bij de chakra’s.

Bij elk chakra horen specifieke thema’s. Er kan sprake zijn van een blokkade, maar het kan ook zijn dat een gevoelig kind van tijd tot tijd ‘gewoon’ vol is geraakt en de vele prikkels mede ook door de intensiteit van het voelen te veel zijn geworden. Dan kan het kind de prikkels niet meer zelf ontladen, ontstaan er blokkades in de chakra’s en heeft het hulp nodig.

Dan is het heel erg belangrijk om van tijd tot tijd de chakra’s weer in balans te brengen. Dat kun je ook doen met de oefening die bij deze week hoort, waarmee je de chakra’s in balans brengt en de energie weer laat stromen. Erg goed om te doen vlak voor het slapen gaan. Daar wordt je kind weer een stuk rustiger van.

We starten elke dag met kleur en sluiten de dag daar ook mee af!

Het chakrasysteem opschonen

Laat jezelf (en je kind) verblijden met de helende chakrameditatie van vandaag die je helpt op energetische wijze de chakra’s in balans te brengen.

Het 13 – voudige chakra systeem

Veel nieuwetijdskinderen worden geboren met een 13 voudig chakra systeem, het hoort bij het Aquariustijdperk. Ook mensen die nog een Vissenblauwdruk hebben (en een chakra systeem van 7 chakra’s) kunnen naar dit nieuwe chakrasysteem doorgroeien.

Met deze meditatie kun je dit systeem in balans brengen, door er regelmatig naar te luisteren en de woorden rustig tot je systeem te laten doordringen. Deze kun je ook heel goed voor je kind doen, dan stel je je voor dat je in de energie van je kind stapt. Probeer het maar eens als je wilt en probeer het een tijdje met enige regelmaat uit.

Zelf doen – oefening voor balans in de chakra’s

Oefening: Energie laten stromen (om zo blokkades te doorbreken en de chakra’s in balans te brengen)

  • Begin met de buikademhaling (kom eerst zelf goed tot rust, leg een hand op de buik van je kind en vraag of het er naar toe wil ademen of vraag of je kind voelt dat zijn of haar buik steeds omhoog en omlaag gaat);
  • Plaats dan een hand op de onderkant van de rechter voet op de voetzool en je andere hand net boven de knie;
  • Dan vraag je aan je kind welk kleurtje hem blij maakt of rustig of ontspannen, of je vraagt welk kleurtje hij graag op deze plek zou willen hebben (of nodig hebben) en vraag of hij of zij zich wil voorstellen dat dit kleurtje door zijn onderbeen heen stroomt (als je kind dit moeilijk vindt, zeg dan dat je via je eigen handen het kleurtje er in stopt en dat het niet uitmaakt of hij of zij het kan zien maar dat het toch wel gebeurt);
  • Leg vervolgens een hand net onder de knie en de andere hand op de heup (verbind ook dit stuk met een kleur die nodig is)
  • Dan leg je een hand op de heup en de andere hand op schouders (en verbind dan ook dit stuk met een kleur)
  • Dan maak je een lus om het hoofd heen met je ene hand, terwijl de handrug van de andere hand tegen de schouder aan rust;
  • Leg een hand op de andere schouder en een op de heup (verbind met kleur)
  • Leg een hand op de heup en andere hand onder knie (en verbind met kleur)
  • Leg een hand boven de knie en een hand onder de voetzool (verbind met kleur)
  • Plaats de linkerhand op de linkervoetzool en de rechterhand op de rechter. Verbind het hele lijf met een kleur en laat het stromen.
  • Laat je kind dan rustig gaan zitten, laat het een hand op zijn / haar voorhoofd plaatsen en de andere hand op de buik, plaats je eigen handen in de nulpunten in het oor (in het midden van het oor, tegen de rand en de zijkant van de buitenkant van het oor aan) en adem dan samen drie maal rustig en diep in en uit.

NB Houd de handen ongeveer 3 minuten in ieder segment of zolang als jij voelt dat nodig is (of dat je kind aangeeft). Vaak voelt je kind dit heel goed aan! Daar kun je altijd op vertrouwen. Dan vraag je : voelt het al fijn? Bijvoorbeeld.

Heerlijk om te doen voor het slapen gaan. Probeer het ook eens !! Het zorgt er voor dat de chakra’s in balans komen en de energie weer fijn doorstroomt in het lichaam.

Blokkadebehandeling voor je Kind (reeks)

In deze blokkadebehandelingen voor je kind nodig ik je uit om voor je kind blokkades in de chakra’s op fysiek, emotioneel, mentaal en spiritueel niveau los te laten en wordt elk chakra geoptimaliseerd en in balans gebracht.

Een prachtige reeks van helende blokkadebehandelingen voor elk van de 7 chakra’s. Elke sessie is vergelijkbaar met de kracht van een persoonlijke sessie. Je ondergaat de heling eerst zelf, vervolgens heel je voor je kind en daarna zet je aanvullend een persoonlijk heling voor je kind klaar. Ook voor elk chakra. Door deze te activeren ontvouwt zich gedurende de nacht een natuurlijk proces waarin elk chakra separaat op een diep niveau wordt uitgenodigd om blokkades los te laten en volledig in balans te komen.

De stuitchakra

De heiligbeenchakra

De zonnevlechtchakra

De hartchakra

De keelchakra

De voorhoofdchakra

De kruinchakra

Chakrazuivering

Als toetje  van dit geheel ontvang je ook nog een meditatie om de 7 chakra’s te zuiveren. Na de meditatie zul je je meer uitgerust en in balans voelen. Goed te doen bijvoorbeeld als onderhoud. Deze meditatie kun je doen voor je kind en voor jezelf. Door deze regelmatig te doen zullen je chakra’s weer terugkeren naar hun natuurlijke staat van zijn, zichzelf herstellen en zichzelf kunnen openen en sluiten al naar gelang een situatie daarom vraagt.

Persoonlijke heling activeren

Hiervoor verwijs ik je graag naar de instructies die je per mail hebt ontvangen.

Afsluiting van de dag

Ik nodig je uit om de dagen af te sluiten met de activatie van de 7 persoonlijke helingen die bij deze week horen. Deze zet je klaar in de separate blokkadehelingen voor elk chakra.

Je leert deze week ook hoe je engelen kunt aanroepen om alle chakra’s op een later moment te balanceren en zo de balans te onderhouden. Heb je niets met engelen, roep dan opnieuw het Violette Vuur aan of vraag om de juiste kleur, die je gedurende de nacht om je kind heen zet en / of waarmee je de slaapkamer vult op dagen waarop jij voelt dat nodig is. Je blijft er met je intentie een paar minuten lang met je aandacht bij, daarmee activeer je de kleur voor de nacht.

Als je het fijner vindt of voelt dat je meer tijd nodig hebt voor de helingen van de chakra’s, dan kun je de chakra blokkadebehandelingen ook verspreid tot je nemen. Bijvoorbeeld elke week 1. In dat geval raad ik je aan om deze week met één behandeling te starten (die van het stuitchakra) en / of in ieder geval de chakrazuiveringsmeditatie wel te doen. En dan sluit je de dag vervolgens af met een engelenheling voor balans in de chakra’s of het Violette Vuur.

Vergeet je de oefening niet waarmee je op een eenvoudige wijze dmv aanraken en je intentie en de krachtige intentie en het voorstellingsvermogen van je kind de chakra’s in balans kunt brengen? Heel erg fijn om te doen voordat je kind gaat slapen! Kinderen vinden het vaak ook erg leuk om te doen en weten precies wat ze nodig hebben <3

Geef deze week kleur de ruimte

Wees je deze week eens goed bewust van de invloed van kleur. Wat heeft je kind nodig, welke kleur is heilzaam vandaag. Niet alleen bij de dagopening maar ook bij het uitkiezen van kleding nodig ik je uit om te experimenteren met kleur. Sluit ook de dag af met een heilzame kleur. Fijne HEELweek!